טיפול זוגי בצפון

מתן טיפול זוגי לבני זוג במשבר מחייב מידה רב של אחריות מצד הגורם המייעץ. ייעוץ זוגי הינו תהליך שקובע גורלות של מערכות יחסים ומשפחות שלמות, לכן אני חשוב שכל מי שמתעסק בתחום של מתן טיפול זוגי ייקח על עצמו את האחריות להשלכות של התהליך.
האחריות עבור אותו טיפול שמכונה טיפול זוגי בצפון כוללת גם את האומץ לייעץ לזוגות על פרידה, לעיתים במסגרת תהליך של טיפול זוגי עולות נקודות שבני הזוג לא היו מודעים או לא רצו להיות מודעים לו שמשנים את כל התמונה.
אם אתם מחפשים טיפול זוגי בצפון אתם מוזמנים לצלצל ולקבוע פגישה בקליניקה שלי. מבטיח לכם שכבר בפגישה הראשונה ננסה לפתור חלק מהבעיות של הזוגיות שלכם
בכל מקרה חשוב מאוד שבתהליך של מתן טיפול זוגי כל צד יגלה כנות ושקיפות שכן זהו השלב האחרון של לפני הפרידה או לחלופין השיקום של היחסים, הנכונות של שני בני הזוג לנסות באמת ובתמים לשקם ולהתגבר על הקשיים במערכת היחסים היא המפתח להצלחת התהליך.

טיפול זוגי מוסמך

ההסמכה להעניק ייעוץ זוגי איננה קיימת, כלומר, כל מי שמרגיש מספיק ביטחון וניסיון יכול להציע שירות של מתן טיפול זוגי לזוגות במשבר.
ההמלצה עבור הזוגות שפונים לקבלת שירות של טיפול זוגי היא לוודא כי לגורם המייעץ יש לכל הפחות תעודות המעידות על הסמכתו בתחום, כמו כן מומלץ לפנות לקבלת טיפול זוגי מגורמים כגון גופים מוכרים ושירותים סוציאליים ולא לגורמים פרטיים, כמו כן כדאי שביניכם לבין הגורם שמעניק לכם את אותו טיפול של טיפול זוגי בפועל תשרור כימיה ויחסי אמון, שהם בבחינת התנאי להצלחת התהליך והצלת היחסים.
רק יעוץ לענייני זוגיות שיזכה לאמון ושיתוף פעולה מלא מצד בני הזוג יכול להתמודד עם המורכבות של התהליך ולהגיע להישגים המיוחלים של שיקום היחסים.